Kurumsal İmajınıza Uygun

Web Tasarım

Kurumsal imajınızı en iyi şekilde yansıtacak, tüm cihazlarda uyumlu responsive web siteleri hazırlıyoruz. Ayrıca size özel yazılan admin panelleri ile web sitenizi çok kolay kontrol edebiliyorsunuz.

İşlerinizi ve işletmenizi dijital ortama taşıyarak sadece bulunduğunuz bölgede değil tüm dünyaya ulaştırabileceğiniz bir kapıyı aralıyoruz. Size uygun web sitesi planlaması için uzman kadromuzdan tekli alın.

Detaylı Bilgi Al
Dünya Sosyal Medyada

Sosyal Medya Yönetimi

2019 verilerine göre ülkemizin %63'üne denk gelen 52 milyon kişi aktif sosyal medya kullanıcısı. İşletmenizi bu 52 milyon kişiye en iyi şekilde ulaştırabileceğiniz sosyal medya yönetim hizmetleri Medya Pozitif'te!

Doğru hedefleme, doğru anahtar kelimeler ve uygun sosyal medya yönetimi ile organik bir şekilde sosyal medya hesaplarınızı binlerce kişiye ulaştırabilirsiniz. İşletmenize özel paketlerimiz için bize ulaşın.

Detaylı Bilgi Al
Doğru Hedefleme İle

Sosyal Medya Reklamları

Türkiye'deki 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısına doğru hedefleme ile hizmetlerinizi ürünlerini pazarlayabilirsiniz. Doğru reklam stratejileri ile sadece bulunduğunuz bölgede değil Türkiye'nin hatta Dünyanın dört bir yanına pazarlayabilirsiniz.

Sadece sizin bütçenize uygun sosyal medya reklamları hakkında bize ulaşın.

Detaylı Bilgi Al
Potansiyel Müşteriler

Google Reklamları

Türkiye'de dünyada olduğu gibi milyonlarca kullanıcı aradığı hizmet yada ürünü googleda arıyor. Peki aradığında siz neredesiniz? Örneğin; ayakkabı yazdığında web sitenizi ilk sıraya çıkarmak ve satışlarınızı arttırmak ister misiniz?

O halde google reklamlarını denemenin tam zamanı. Bütçenize uygun google reklamları akkında bize ulaşın.

Detaylı Bilgi Al
Sizi Daha İyi Yansıtan

Kurumsal Kimlik

İşletmenizin dijital ortamtaki görüntüsü kullanıcılara güven verici ve hakkınızda bilgi sahibi olabileceği şık kurumsal kimlik çalışmaları hazırlıyoruz.

Logo, Kartvizit, Tanıtım ürünleri gibi bir çok materyal tasarımlarını işletmenize uygun şekilde hazırlıyoruz. Rakiplerinizden farklı olmak ve dikkat çekici olmak için Kurumsal Kimlik hizmetlerimizi keşfedin.

Detaylı Bilgi Al
Googleda Kalıcı Olun

SEM & SEO

Hizmetleriniz ve işletmeniz googleda arandığında organik sıralamada ilk sıralarda yer almak ve buralarda kalıcı olmanız için SEM & SEO paketlerimizi keşfedin.

İşletmenize özel yapılacak çalışma ile belirlediğiniz kelimelerde google aramalarında ilk sayfada ilk sırada çıkın ve işletmenizi büyütün. SEO paketlerimiz için hemen teklif isteyin.

Detaylı Bilgi Al
Butik çözümler üretiyoruz

Ne Yapıyoruz?

Services
Web Tasarım
İşletmenize uygun tüm cihazlarda uyumlu web arayüz tasarımları hazırlıyor ve programlıyoruz.
Services
Sosyal Medya
Sosyal medyada işletmenizin kurumsal çizgisi doğrultusunda profesyonel şekilde yönetiyoruz.
Services
Sosyal M. Reklam
Hizmetlerinizi, ürünlerinizi sosyal medyada doğru hedef kitleye ulaştırıyor ve yönetiyoruz.
Services
Google Reklam
En uygun tıklama başı maliyetleri ile google reklamlarınızı yönetiyor ve raporlamalarını yapıyoruz.
Services
Kurumsal Kimlik
İşinizi en iyi şekilde yansıtacak, logo, kartvizit ve kurumsal kimlik çalışmaları yapıyoruz.
Services
SEM & SEO
Google ve diğer arama motorlarında belirlenen anahtar kelimelerde ilk sırada çıkmasını sağlıyoruz.